Platba kartou na Snowboard-online.sk

Platba kartou na Snowboard-online sa vyplatí

Dôvody?

  • narozdiel od dobierky je platba kartou bez poplatku
  • bezpečný a pohodlný spôsob nakupovania
  • v čase preberania tovaru nemusíte mať pri sebe ani korunu

Platba kartou je bezpečná

Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie – najmodernejšiu aplikáciu kartových asociácií MasterCard a Visa umožňujúcich bezpečné platby kartou na internete. Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte. Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje.

Aké karty príjmame?

  • VISA Electron
  • VISA
  • Maestro (v prípade, že Vaša vydávateľská banka ju zaradila do systému 3D-Secure)
  • MasterCard

Ako u nás zaplatíte?

Ak sa rozhodnete za vybraný tovar/služby platiť Vašou platobnou kartou, označte druh platobnej karty. Potom budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve, aby ste zadali údaje o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn na vybavenie objednávky. Týmto je odstranená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete, i možnosť voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti. O výsledku transakcie ste informovaní e-mailom.

Prítomnosť lôg Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

Ak nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov :

  • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na Vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov, alebo ste už vyčerpali limit na internetové transakcie
  • Vaša karta nemá povolené použitie na transakcie na internete - v tomto prípade je nutné obrátiť sa na Vašu banku

Platiť kartou sa vyplatí!

Príjmame karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydávateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné iba v prípade, že to umožňuje Vaša vydávateľská banka. Ďalej niektoré banky vydávajú tzv. virtuálne karty, ktoré sú určené výhradne na nákup na internete.
INFORMUJTE SA VO SVOJEJ BANKE O MOŽNOSTI POUŽÍVANIA VAŠEJ KARTY NA PLATENIE NA INTERNETE

×
Done